ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ             

 

ΤΡΕΧΟΝΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

 

ΝΟΜΟΙ / ΔΙΑΤΑΓΜΑΤΑ

 

Πελάτες

ΠΕΛΑΤΕΣ
ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ
ΑΒΕΤ ΑΒΕΕ (ΓΕΡΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - 2410-51430) ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΝΤΟΜΑΤΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΓΓΕΛΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - 2410-660079) ΜΟΝΑΔΑ ΤΕΜΑΧΙΣΜΟΥ - ΚΡΕΑΤΟΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΡΕΑΤΟΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ
ΑΓΚΡΟΝΑΤΣ ΕΠΕ (ΛΑΝΑΡΑ ΕΛΕΝΗ - 24950-52480) ΜΟΝΑΔΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΜΥΓΔΑΛΟΥ
ΑΓΡΟΑΞΩΝ ΑΒΕΕΕ ΜΟΝΑΔΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑΣΤΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ
ΑΓΡΟΕΞΑΓΩΓΙΚΗ ΕΠΕ (ΖΑΡΡΑ ΑΝΤΩΝΙΑ - 24950-22280) ΜΟΝΑΔΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ - ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ ΕΛΑΙΩΝ
ΑΓΡΟΛΕΣΒΟΣ ΑΕΒΕ ΜΟΝΑΔΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΖΟΩΤΡΟΦΩΝ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΠΤΕΛΕΟΥ (ΛΕΙΜΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ) ΜΟΝΑΔΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ - ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ ΕΛΑΙΟΛΑΔΟΥ)
ΑΔΑΜΟΥ ΑΕΒΕ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
ΑΔΑΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ( 2410-252811) ΜΟΝΑΔΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΜΙΓΜΑΤΩΝ
ΑΗΒ ΓΚΡΟΥΠ ΑΕ (Βας. Τσέλιος 24410 62196) ΕΜΦΙΑΛΩΣΗ ΝΕΡΟΥ
ΑΘ. ΚΩΣΤΑΚΗΣ & ΥΙΟΣ Ο.Ε.(ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ - 24330-32972) ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΖΩΟΤΡΟΦΩΝ
ΑΛΙΑΓΑΣ Α.Ε.( ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΙΑΓΑΣ - 24310-85350) ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΑΣΦΑΛΤΙΚΩΝ ΓΑΛΑΚΤΩΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ ΑΣΦΑΛΤΟΥ
ΑΛΟΣ ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΗ Α.Ε.( ΚΟΜΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 6977076059) ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
ΑΛΠΙΝΟ Α.Ε. (ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Ν. 2310 - 682200) ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΓΑΛΑΚΤΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α.Ε. (ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 24210 22452) ΓΡΑΦΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ
ΑΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ (Παπράς Αστέριος 24920 22002) ΟΙΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ
ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Α.Ε.( ΔΑΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 24310-43207) ΚΕΝΤΡΟ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ
ΑΦΟΙ ΑΓΓΕΛΗ(ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ - 2410-851388) ΜΕΤΑΛΛΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ
ΑΦΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΗ Ο.Ε.(ΓΙΑΝΝΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - 24310-86439) ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
ΑΦΟΙ Γ. ΜΠΕΣΙΟΥ Ο.Ε. ( Γ.ΜΠΕΣΙΟΣ - 24310-31631) ΜΟΝΑΔΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΜΕΡΩΝ ΕΠΙΠΛΩΝ
ΑΦΟΙ Δ.ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ Ο.Ε.( ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 693-6729530) ΜΟΝΑΔΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΞΥΛΙΝΩΝ ΚΟΥΦΩΜΑΤΩΝ
ΑΦΟΙ ΝΤΙΡΟΚΑΛΤΣΗ Α.Ε.Β.Ε.( ΝΤΙΡΟΚΑΛΤΣΗΣ ΒΑΙΟΣ 24310-35333) ΜΟΝΑΔΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΡΕΑΤΟΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΑΛΛΑΝΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΡΕΑΤΟΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ
ΑΦΟΙ Π. ΧΡΗΣΤΟΥ Ο.Ε.( ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 2410-571780) ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΡΜΕΚΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ
ΑΦΟΙ ΣΩΤ. ΓΚΟΥΛΙΤΟΥ( ΓΚΟΛΙΤΟΣ ΖΗΣΗΣ - 24310-28487) ΠΡΟΒΑΤΟΤΡΟΦΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
ΑΦΟΙ ΤΑΧΑ Ο.Ε.( ΝΙΚΟΣ ΤΑΧΑΣ - 2410-549979) ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
ΑΦΟΙ ΜΠΡΕΖΑ & ΣΙΑ ΟΕ (ΔΗΜ. ΧΑΛΙΒΕΡΑΣ 24920-24790) ΣΥΣΚΕΥΑΣΤΗΡΙΟ ΟΣΠΡΙΩΝ
ΒΑΒΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ( 2410-232060) ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΟΙΚΙΑΚΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ
ΒΑΡΣΑΜΗΣ Δ. (Βαρσάμης Δ. 2410541116 ) ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΒΑΣΔΑΒΑΝΟΣ Β. & ΣΙΑ ΟΕ (ΒΑΣΔΑΒΑΝΟΣ ΒΑΙΟΣ 2410-591166) ΜΟΝΑΔΑ ΟΙΝΟΠΟΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛ. & ΣΙΑ Ο.Ε. ( ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -6946124960) ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΗ ΜΟΝΑΔΑ 3*** ΑΣΤΕΡΩΝ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΙ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ O.E.( ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - 2410618912) ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
ΒΑΣΜΑΡΗ ΜΑΡΙΑ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΒΕΛΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ( 2410-537260) ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΜΕΤΑΛΛΙΚΩΝ ΕΠΙΠΛΩΝ
ΒΕΡΟ ΑΕ (Χρηστάκης 22310-52881) ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΠΑΣΤΑΣ ΦΡΟΥΤΟΥ
ΒΕΣΤΦΑΛΙΑ ΑΝΩΝΥΜΟΣ ΕΤΑΙΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΓΑΛΑΚΤΟΣ (ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - 2410571780) ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΡΜΕΚΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ
ΒΕΤΕΡΙΝ - VETERINABEE (ΜΙΧΑΗΛ ΛΕΚΚΟΣ - 2105575770-3) ΜΟΝΑΔΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΣΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑΣΤΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ
ΒΙΑΜΥΛ Α.Ε. (ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Α. 2310 - 271945) ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΣΙΡΟΠΙΩΝ
ΒΙΓΛΑ Α.Ε. (Ζ. ΓΙΩΤΣΑΣ 24930 - 24120) ΤΥΡΟΚΟΜΕΙΟ
Β & Κ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ Ο.Ε. ( ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ - 24210-93049) ΓΕΩΡΓΟΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΗ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ
ΒΙΟΚΑΡΠΕΤ (239151) ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΧΑΛΙΩΝ
ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΒΕΗ Μ.Ε.Π. (Βουλγαράκης Ηλίας 24410 26121) ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΕΙΔΩΝ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ
ΒΙΟΜΕΤΑΛΚΟ Ε.Π.Ε. (ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΩΣΤΑΣ -2410288211) ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΠΡΟΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΑΠΟ ΜΕΤΑΛΛΟ
ΓΑΖΕΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΑΡΗΣ Ο.Ε. ( 24410-26942) ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΠΙΠΛΩΝ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
ΓΕΡΑΓΟΡΗΣ Ι. Κ. & ΣΙΑ ΟΕ ( ΓΕΡΑΓΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 2431020331) ΜΗΧΑΝΟΥΡΓΕΙΟ
ΓΕΡΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (24930-41646) ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΠΙΠΛΩΝ
ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (2444031439) ΜΟΝΑΔΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΣΤΡΟΒΙΛΟΦΟΡΩΝ ΑΝΤΛΙΩΝ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΔΡΕΥΣΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΑ Κ ΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗ - ΕΥΘΥΜΙΑ Κ ΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗ Ο.Ε. ( ΕΥΘΥΜΙΑ ΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗ - 2410626737) ΕΜΠΟΡΙΟ Α ΥΛΩΝ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΔΑΣΚΑΛΟΣ & ΣΙΑ Ο.Ε. ( ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΣ - 2492026360) ΜΟΝΑΔΑ ΠΑΧΥΝΣΗΣ ΒΟΟΕΙΔΩΝ
ΓΕΩΡΓΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (2431083717) ΜΟΝΑΔΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΟΥΡΣΙΩΝ
ΓΙΑΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΙ ΠΕΤΡΟΣ Ο.Ε. (ΓΙΑΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - 2441035635) ΜΟΝΑΔΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΚΟΥΦΩΜΑΤΩΝ
ΓΙΑΤΣΑΣ - ΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ?? ΜΕΤΑΛΛΙΚΑΤ?? ( ΓΙΑΤΣΑΣ ΜΙΧΑΗΛ - 23310-43593) ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
ΓΙΩΤΣΑΣ Δ. & ΣΙΑ ΟΕ (Δ. ΓΙΩΤΣΑΣ 0493 23540) ΤΥΡΟΚΟΜΕΙΟ
ΓΚΑΜΠΕΤΑΣ Δ. Γ. & ΣΙΑ Ο.Ε. (Γκαμπέτας Γ. 2410 575070) ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΑΛΙΩΝ
ΓΚΑΡΑΜΑΤΣΑΣ κ ΣΙΑ Α.Ε. ( ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΚΑΡΑΜΑΤΣΑΣ - 2432091501) ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΑ ΕΠΙΠΛΩΝ
ΓΚΟΥΔΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (2410-239957) ΜΟΝΑΔΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΛΟΥΣ ΖΩΗΣ
ΓΚΟΥΘΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ)
ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Δ. & ΣΙΑ Ο.Ε. ( ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - 2410571113) ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΕΙΔΩΝ ΑΡΤΟΠΟΙΙΑΣ
Γ. ΠΑΝΟΣ - Μ. ΠΑΝΟΣ Ο.Ε. (ΠΑΝΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - 24950-51430) ΜΟΝΑΔΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΖΩΟΤΡΟΦΩΝ
ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. - ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ Μ. Ο.Ε. ( ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ -2421052151) ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΗ ΜΟΝΑΔΑ 3***ΑΣΤΕΡΩΝ
ΔΕΛΤΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ (ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 22340 - 22662) ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ
ΔΕΛΤΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΛΟΚΡΙΔΟΣ ΑΒΕΤΕ ΜΟΝΑΔΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ & ΣΙΑ Ε.Ε.(ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ - 2410281317) ΠΕΡΙΦΡΑΞΕΙΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΠΡΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΣΙΜΕΝΤΟΥ ΑΝΩΝΥΜΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ(ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ -2441021998) ΠΡΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΣΙΜΕΝΤΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΝΕΣΣΩΝΟΣ ΣΦΑΓΕΙΟ
ΔΗΜΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΣΦΑΓΕΙΟ
ΔΗΜΟΣ ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ ΣΦΑΓΕΙΟ
ΔΗΜΟΣ ΟΙΧΑΛΙΑΣ ΣΦΑΓΕΙΟ
ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑΣ ΣΦΑΓΕΙΟ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΑΜΑ ΣΦΑΓΕΙΟ
ΔΟΥΡΟΣ - ΜΠΑΛΩΤΗΣ ΟΕ ΜΟΝΑΔΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΕΠΙΠΛΩΝ
ΕΑΣ ΑΛΜΥΡΟΥ (ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΠΠΑΣ - 2422023715) ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
ΕΑΣ ΒΟΛΟΥ ΕΒΟΛ (Διακουμής 24210 64675 - 95275) ΓΑΛΑΚΤΟΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ
ΕΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΒΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 2410 617418) ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ
ΕΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΤΑΧΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε.( ΤΑΧΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 241023916) ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
Ε. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Ο.Ε. ( ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - 2231024501) ΣΤΑΘΜΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - ΠΑΡΚΙΝΓΚ
ΕΛΑΙΟΥΡΓΙΚΗ ΕΛΑΤΕΙΑΣ (ΑΛΕΒΙΖΟΣ Κ. 24950 - 22278) ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΕΙΟ
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΚΟΝΣΕΡΒΟΠΟΙΙΑΣ ΕΛΒΑΚ Α.Ε. (ΠΟΔΑΡΑΣ Ν. 549550) ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΚΟΝΣΕΡΒΟΠΟΙΙΑΣ
ΕΛΒΕΚ ΑΕ (ΣΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2351061732) ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗ ΚΡΕΑΤΟΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΚΡΕΑΤΟΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ (ίδρυση)
ΕΛΠΟ ΜΕΤΑΛ (ΑΛΒΑΝΙΑ) (ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 24930-24074) ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΣΟΜΠΑΣ
ΕΜΠΟΡΟΒΙΟΤΕΞ ΑΒΕΕ (ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΚΑΤ. 2410 - 575128) ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΟΥΜΠΙΩΝ
ΕΜΠΟΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗ ΕΠΕ (Μορές Χρήστος 24210 80564) ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ
ΕΞΑΡΧΟΣ Δ. Ι. ΟΕ ΤΥΡΕΞ ΤΥΡΟΚΟΜΕΙΟ
ΕΡΑΤΩ ΙΩΑΝ ΛΑΜΠΡΟΥΛΗ ΨΥΓΕΙΑ ΑΓΙΑΣ ( ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 24940-22307) ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΑΡΟΧΗΣ ΨΥΧΟΥΣ
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΕΡΕΥΝΑΣ Α.Ε.( ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ -2410622556) ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΕΡΕΥΝΑΣ ΣΤΟ ΚΛΑΔΟ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΚΟΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ)
ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ (ΣΤΑΡΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 24310 - 28304) ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΓΑΛΑΚΤΟΣ
ΕΣΤΙΑ ΕΣΤΙΑ ΛΑΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΕΡΕΥΝΩΝ Ν. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΕΥΑΓΓ. & ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΞΑΡΧΟΣ & ΣΙΑ ΟΕ (Δ. ΕΞΑΡΧΟ 24930 22395) ΤΥΡΟΚΟΜΕΙΟ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ Ι. Ο.Ε. (24230-22345) ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΕΙΟ
EYΘΥΜΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΝΟΙΚΙΑΣΗΣ ΕΩΣ 7 ΕΠΙΠΛΩΜΕΝΩΝ ΔΩΜΑΤΙΩΝ ΓΙΑ ΜΙΚΡΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ
ΕΥ ΠΡΑΤΤΕΙΝ Α.Ε.( ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ - 2421078460) ΜΟΝΑΔΑ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΚΛΕΙΣΤΗΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ
ΕΥΡΩΦΑΡΜ ΑΕ (23330-25075) Γεωργικά Φάρμακα Εμπορική Ανώνυμη Εταιρία
ΕΥΡΩΦΑΡΜ ΑΕ (ΤΑΜΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - 2333025075) ΜΟΝΑΔΑ ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ ΟΠΩΡΟΚΗΠΕΥΤΙΚΩΝ
ΕΥΡΩΨΥΞΗ ΑΓΙΑΣ Α.Ε. ( ΓΕΡΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 2494022317) ΨΥΓΕΙΑ
Ε. ΧΑΧΑΜΗ - Δ. ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ Ο.Ε. (ΕΥΓΕΝΙΑ ΧΑΧΑΜΗ - 2431033658) ΜΟΝΑΔΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΥΑΛΟΠΙΝΑΚΩΝ
ΖΩΙΟΠΟΥΛΟΣ Ο.Ε. ( ΖΩΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - 2410951139) ΠΡΟΒΑΤΟΤΡΟΦΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
ΗΛΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ Ε.Π.Ε.( ΝΤΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - 2421052544) ΦΩΤΟΒΟΛΤΑΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ
HELLENIC FARM (ΛΙΟΥΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - 2441052072) AΓΡΟΤΙΚΑ ΕΦΟΔΙΑ - ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΕΙΣ
Θ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΙ ΣΙΑ ΟΕ ( ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ - 2410535179) ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
ΘΕΟΦ. ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ - ΝΙΚ. ΨΥΡΡΑΣ Ο.Ε. ( ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ - 2410622694) ΧΟΝΔΡΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΧΡΩΜΑΤΩΝ - ΒΕΡΝΙΚΙΩΝ
ΘΕΟΣΤΥΛ ΑΕ ΜΟΝΑΔΑ ΜΕΤΑΛΛΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ
ΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΑΒΕΕ (ΡΙΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - 24910 94269) ΜΟΝΑΔΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΦΡΟΥΤΩΝ -ΤΟΜΑΤΑΣ
Ι.Μ. ΑΓΚΑΡΑΘΟΥ (ΠΑΝΟΣ. ΚΑΘΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΑΡΧ. ΜΕΘΟΔΙΟΣ ΒΕΡΝΙΔΑΚΗΣ - 2810771793), ΕΛΑΙΟΥΡΓΕΙΟ
ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ (ΕΠΙΠΛΟΝ - ΞΥΛΟΥ) (ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 24310-61552) ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΕΠΙΠΛΟΥ
ΙΓΓΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 24920-81114) ΤΥΡΟΚΟΜΕΙΟ
ΙΝΤΕΡΚΟΜ Α.Ε. (ΓΚΟΥΝΤΗΣ ΑΣΤ. 2410 - 575 092) ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΚΟΝΣΕΡΒΟΠΟΙΙΑΣ
ΙΠΠΟΤΟΥΡ Α.Ε (Μερίτσης Γ. 24310-49401) ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΜΑΝΙΤΑΡΙΩΝ
ΙΩΑΝΝΑ ΚΕΧΑΓΙΑ (2410-541020) ΠΥΡΗΝΕΛΑΙΟΥΡΓΕΙΟ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΡΑΜΨΑΣ & ΣΙΑ Ο.Ε. ( ΓΡΑΜΨΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - 2410670217) ΜΟΥΣΙΚΟ ΩΔΕΙΟ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΑΜΠΟΚΙΔΗΣ & ΣΙΑ Ο.Ε. ( ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΑΜΠΟΚΙΔΗΣ - 2410289350) ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΝΩΠΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΖΥΜΗΣ
ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ο.Ε. ( ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ - 2331039145) ΜΟΝΑΔΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΔΟΜΙΚΟΥ ΣΙΔΗΡΟΥ ΚΑΙ ΧΑΛΥΒΑ
ΚΑΛΙΑΦΑΣ - ΠΟΥΡΔΑΛΑΣ (24410) 76706 ΠΑΡΑΓΩΓΗ - ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΔΕΣΜΑΤΩΝ
ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΗΛΙΑΣ (2410 254037) ΓΕΩΠΟΝΟΣ / ΕΜΠΟΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΦΑΡΜΑΚΩΝ
ΚΑΛΤΣΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ( 2410-571290) ΟΔΙΚΕΣ ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ
ΚΑΜΠΟΥΣ ΑΕ ΜΟΝΑΔΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ ΣΚΟΡΔΟΥ
ΚΑΟΥΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (2410-236777) ΕΜΠΟΡΙΟ ΖΑΧΑΡΩΔΩΝ ΕΙΔΩΝ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ( 2410-535179) ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ( 2410-535179) ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ Ι. - ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Μ. Ο.Ε. (ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Μ - 2410831496) ΨΥΓΕΙΑ
KAΡΑΙΣΚΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
ΚΑΡΑΛΗΣ ΑΕΒΕ (2410 - 550808) ΕΜΠΟΡΙΑ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ
ΚΑΡΑΝΤΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (24270-49407) ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΝΟΙΚΙΑΣΗΣ ΕΩΣ 7 ΕΠΙΠΛΩΜΕΝΩΝ ΔΩΜΑΤΙΩΝ ΓΙΑ ΜΙΚΡΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ
ΚΑΡΑΝΤΑΟΥ ΣΟΦΙΑ (24210-34710) ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΝΟΙΚΙΑΣΗΣ ΕΩΣ 7 ΕΠΙΠΛΩΜΕΝΩΝ ΔΩΜΑΤΙΩΝ ΓΙΑ ΜΙΚΡΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Α.Ε.Β.Ε. ΞΥΛΟΥ( ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 2492029220) ΧΟΝΔΡΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΠΡΩΤΟΓΕΝΟΥΣ ΚΑΤΕΡΓΑΣΙΑΣ ΞΥΛΟΥ
ΚΑΡΥΩΤΗΣ Α.Ε. ΜΕΤΑΛΛΙΚΑ ΚΤΙΡΙΑ(2410-670810) ΜΕΤΑΛΛΙΚΑ ΚΤΙΡΙΑ
ΚΑΡΑΤΖΟΛΙΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ( 2410-252780) ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
KATEΡΗΣ Α.Ε.( ΚΑΤΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - 24920-29240) ΜΟΝΑΔΑ ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΩΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ
ΚΑΤΣΑΡΟΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΥ ( ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - 24410621117) ΜΕΤΑΛΛΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ
ΚΑΤΣΙΜΠΕΡΗΣ Α.Ε. (ΚΑΤΣΙΜΠΕΡΗΣ ΜΙΛ. 2410 941192) ΤΥΡΟΚΟΜΕΙΟ
ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΚΑΥΣΟΞΥΛΟΥ ΑΠΟ ΒΙΟΜΑΖΑ
ΚΑΨΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ( 24950-97106) ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΑΡΟΧΗΣ ΓΕΥΜΑΤΩΝ ΑΠΟ ΤΑΒΕΡΝΑ
ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ Α. - ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Μ. - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Β. Ο.Ε. ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
ΚΕΡΜΕΛΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΩΝΥΜΟΣ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΞΥΛΟΥ( ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΕΡΜΕΛΙΩΤΗΣ - 2410660094) ΧΟΝΔΡΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΠΡΩΤΟΓΕΝΟΥΣ ΚΑΤΕΡΓΑΣΙΑΣ ΞΥΛΟΥ
ΚΕΡΤΟΥΣ ΑΒΕΕ (ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΑΣ - 2431035646) ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΩΝ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ
ΚΙΛΒΑ ΑΕ (Τσαρίδης Ν. 24310-85885) ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΚΟΝΣΕΡΒΟΠΟΙΙΑΣ ΤΟΜΑΤΑΣ
Κ.Ι. ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ - ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ - ΕΜΠΟΡΙΟ - ΔΙΑΝΟΜΗ - ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΕΣ( ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 2410571290) ΕΜΠΟΡΙΟ - ΔΙΑΝΟΜΗ - ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΕΣ
ΚΛΙΜΑΤΣΙΔΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΟΝΑΔΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ
ΚΟΚΟΤΗ ΑΦΟΙ ΑΕΒΕ (2410592011) ΜΟΝΑΔΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΠΟΔΗΛΑΤΩΝ
ΚΟΛΛΥΡΑΣ - ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΟΕ ΜΟΝΑΔΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΞΥΛΟΥ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ( 24340-91350) ΧΟΝΔΡΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΥΛΙΚΩΝ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ
ΚΟΣΜΟΣ ΑΕ (ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25520-29529, 22192) ΜΟΝΑΔΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΡΕΑΤΟΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ
ΚΟΥΡΤΗΣ & ΣΙΑ Ο.Ε.(2410-831118) ΠΡΟΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ ΣΠΙΤΙΑ
ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ(24440-23302) ΛΟΓΙΣΤΗΣ
ΚΟΥΦΟΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ & ΣΙΑ ΕΠΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΔΙΚΤΥΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ
ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ( 24920-33281) ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΑΡΟΧΗΣ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΕΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΓΓΛΕΖΟΣ (2492081114) ΤΥΡΟΚΟΜΕΙΟ
ΚΩΝ. ΜΠΟΥΖΩΝΑΣ - ΓΕΡΩΓ. ΜΠΟΥΖΩΝΑΣ Ο.Ε.( ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΖΩΝΑΣ - 2410238097) ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΑ ΕΙΔΩΝ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
ΚΩΤΟΥΖΑ - ΚΑΡΑΠΕΤΣΑ ΦΩΤΕΙΝΗ & ΣΙΑ ΟΕ ΜΟΝΑΔΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΕΙΔΩΝ ΑΡΤΟΠΟΙΙΑΣ - ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ
ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΘΩΜΑΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΓΡΑΦΙΣΤΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΩΝ
ΛΑΔΑΣ Α.Ε. (ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΑΔΑΣ 24910-24765) ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΚΟΝΣΕΡΒΟΠΟΙΙΑΣ ΤΟΜΑΤΑΣ
ΛΑΚΟΝΤ Α.Ε (ΛΑΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2410 - 255671). ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΚΟΝΣΕΡΒΟΠΟΙΙΑΣ ΤΟΜΑΤΑΣ
ΛΑΜΠΡΗΣ - ΚΙΦΟΚΕΡΗΣ Ο.Ε.(ΛAMΠΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 24610-91821) ΧΟΝΔΡΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΚΑΙ ΔΙΑΝΟΜΗ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΩΝ - ΑΛΛΑΝΤΙΚΩΝ - ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΩΝ
ΛΑΜΠΡΟΥΛΗ Α.Ε.Β.Ε( ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 2410571290) ΧΟΝΔΡΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΚΑΦΕ
ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ Α.Β.Ε. ( ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 2410571290) LOGISTICS
ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ ΑΒΕ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΕΜΠΟΡΙΟ ΔΙΑΝΟΜΕΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΕΣ ΕΞΑΓΩΓΕΣ (ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 2410571290) ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΕΜΠΟΡΙΟ ΔΙΑΝΟΜΕΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΕΣ ΕΞΑΓΩΓΕΣ
ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ ΑΝΩΝΥΜΟΣ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ - ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ(ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 2410571290) ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ - ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ
ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ Κ.Ι. ΑΕ (Κ. Λαμπρούλης 2410571290) ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ
ΛΑΜΡΠΟΥΛΗ Ε. - ΝΙΚΟΛΙΤΣΑΣ (ΝΙΚΟΛΙΤΣΑΣ Κ. 24940 - 22307) ΨΥΓΕΙΟ ΣΥΣΚΕΥΑΣΤΗΡΙΟ
ΛΕΜΟΝΙΑ ΥΙΟΙ ΕΠΕ ΜΟΝΑΔΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΜΗΧ/ΤΩΝ & ΜΕΤΑΛΛΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
ΛΗΜΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ( 24210-23972) ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΝΟΙΚΙΑΣΗΣ ΕΩΣ 7 ΕΠΙΠΛΩΜΕΝΩΝ ΔΩΜΑΤΙΩΝ ΓΙΑ ΜΙΚΡΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε.
ΛΙΟΥΤΑΣ Ν. & ΣΙΑ ΟΕ ΜΟΝΑΔΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΕΙΔΩΝ ΑΡΤΟΠΟΙΙΑΣ
ΛΟΥΙΣ Α.Ξ.Τ.Ε.(210-6415000) ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
ΛΥΤΡΟΚΑΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (2410-232405) ΕΜΠΟΡΙΟ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΟΙΚΙΑΚΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ
ΜΑΛΑΚΟΣ ΑΕ (2410-831194) ΨΥΓΕΙΟ ΣΥΣΚΕΥΑΣΤΗΡΙΟ
ΜΑΛΑΚΟΣ ΑΕ (ΜΑΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ - 0410-831194) ΜΟΝΑΔΑ ΨΥΞΗΣ ΚΑΙ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ ΦΡΟΥΤΩΝ
ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΟΔΟΝΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΜΑΡΚΑΤΑΣ -ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ Ο.Ε.( ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ - 2431027802) ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΜΕΤΑΛΛΙΚΩΝ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΩΝ
ΜΑΡΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ(23520-61422) ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
ΜΑΤΑΡΑΓΚΙΩΤΗΣ Η. ΑΒΕΕ (Η. Ματαραγκιώτης 250315) ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΠΛΑΚΙΔΙΩΝ
Π. ΜΕΝΤΗΣ & ΣΙΑ Ο.Ε.(ΜΕΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-266302306) ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗ ΚΡΕΑΤΟΣ ΚΑΙ ΚΡΕΑΤΟΣΚΕΥΣΜΑΤΩΝ
ΜΕΤΕΩΡΑ Α.Ε. ( ΓΚΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 2432078180) ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
ΜΟΒΙLE MEDICAL CARE (2102586006-8) ΚΙΝΗΤΗ ΙΑΤΡΙΚΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ Α.Ε
ΜΟΚΙΑΣ Ν. ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Μόκιας Γεώργιος 24310 36362) ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΞΗΡΩΝ ΚΑΡΠΩΝ
ΜΟΥΣΟΥΛΗΣ Ι. (Μουσουλής 24930 83318) ΞΥΛΕΙΑ
ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΑΠ. - ΤΖΑΒΑΛΙΑΣ ΑΘ. Ο.Ε.(ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΑΒΑΛΙΑΣ - 2410-660328) ΜΕΤΑΛΛΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ
ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ(2410-626518) ΛΟΓΙΣΤΗΣ
ΜΠΕΗΣ Θ. & ΣΙΑ Ο.Ε.(ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΕΗΣ - 2410552828) ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΕΙΔΩΝ ΑΡΤΟΠΟΙΙΑΣ
ΜΠΙΖΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ(24910-22860) ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΠΙΠΛΩΝ
ΜΠΛΑΚΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ & ΣΙΑ ΕΕ( ΜΠΛΑΚΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ - 24920-26360) ΠΡΟΒΑΤΟΤΡΟΦΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
ΜΠΑΣΔΡΑΣ ΑΕΒΕ (ΜΠΑΣΔΡΑΣ Κ. 2351036390) ΤΥΡΟΚΟΜΕΙΟ
ΜΠΙΖΙΟΣ Α.Ε. (Ν. ΜΠΙΖΙΟΣ 24930- 23456) ΤΥΡΟΚΟΜΕΙΟ
ΜΠΟΡΔΟΧΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ(6973259130) ΛΙΑΝΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΡΟΦΗΜΑΤΩΝ ΜΕΣΩ ΑΥΤΟΜΑΤΩΝ ΠΩΛΗΤΩΝ
ΜΠΟΥΖΩΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΤΣΙΜΕΝΤΟΥ
ΝΑΠ. & ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΝΑΚΑΣ Α.Ε. (Νάκας Ναπολέων 2410851162) ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ
ΝΕΣΤΛΕ ΕΛΛΑΣ Α.Β.Ε. (ΑΔΑΜΙΔΗΣ 23330-63271) ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ
ΝΟΜΙΚΟΣ Δ. ΑΒΕΚ (Νομικός Δ. 210 6858820) ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ ΤΟΜΑΤΑΣ
ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Ε.Π.Ε.(ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 2431036067) ΧΟΝΔΡΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
ΝΤΑΝΑΒΑΡΑΣ ΝΙΚ (compact) Τηλ. 2410 541026 ΚΟΥΦΩΜΑΤΑ
ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΕΠΕ & ΣΙΑ ΟΕ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΛΑΣΙΟΣ ΜΟΝΑΔΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΟΣΠΡΙΩΝ
ΟΙΚΟΞΥΛ Ο.Ε. (ΝΟΥΣΙΑΣ Θ. 2410 541056) ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΞΥΛΕΙΑΣ
ΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΡΙΠΙΔΗ ΑΕ ΜΟΝΑΔΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΟΙΝΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Ε. (ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2410 - 230683) ΓΑΛΑΚΤΟΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ
ΟΠΟΡΕΛΛΟ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ (ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 2494024277) ΕΜΠΟΡΙΑ ΟΠΟΡΩΚΗΠΕΥΤΙΚΩΝ
ΠΑΝΙΚΙΔΗΣ ΣΤ. ΟΕ (2310637431) ΕΜΠΟΡΙΑ ΕΙΔΩΝ ΓΡΑΦΕΙΟΥ
ΠΑΛΜΟΣ ΝΙΚ & ΔΗΜ Ε.Ε..(ΠΑΛΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -2441092532) ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΗ ΜΟΝΑΔΑ 3*** ΑΣΤΕΡΩΝ 25 ΚΛΙΝΩΝ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ (2410-541565) ΟΔΙΚΕΣ ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ Α.Ε. (Παπαγιάννης 24210 -24970) ΕΜΠΟΡΙΑ ΠΟΤΩΝ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΦΟΙ ΑΕ ΧΑΛΒΑΔΟΠΟΙΙΑ
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΒΕ ΠΡΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΣΙΜΕΝΤΟΥ
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ
ΠΑΠΡΑΣ ΘΩΜΑΣ ΜΟΝΑΔΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΟΙΝΟΥ
ΠΑΤΕΡΑΣ Α.Ε.(ΜΑΡΙΑ ΠΑΤΕΡΑ - ΓΑΛΑΝΟΥ - 241023120) ΕΜΠΟΡΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΚΑΙ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ
ΠΑΤΟΥΝΗΣ Τ. - ΠΑΤΟΥΝΗΣ Γ. Ο.Ε.(ΠΑΤΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - 2444041255) ΠΡΟΒΑΤΟΤΡΟΦΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
ΠΗΛΙΔΗΣ Θ. (Θ. ΠΗΛΙΔΗΣ - 24640 21168) ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΖΩΟΤΡΟΦΩΝ
ΠΗΛΙΟ ΕΔΕΣΜΑΤΑ Α.Β.Ε.Ε.(ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΝΙΚΟΣ - 2421034742) ΜΟΝΑΔΑ ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ ΚΡΕΑΤΟΣ ΚΑΙ ΚΡΕΑΤΟΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ
ΠΙΝΙΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΒΙΤΡΩ
ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΒΕ ΜΟΝΑΔΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΕΙΔΩΝ ΑΠΟ ΠΟΛΥΑΙΘΥΛΑΙΝΙΟ
ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ Α.Ε.( ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 2433064800) ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ
ΠΟΛ - ΚΟΜ (Χαρισούλης Θαν. 2410 591405-7) ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΚΟΥΜΠΙΩΝ
ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑLDE( ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ - 2441073192) ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΜΕΤΑΛΛΙΚΩΝ ΚΟΥΦΩΜΑΤΩΝ
ΠΡΟΝΤΑΚΤΑ Α.Ε. (ΒΑΓΕΝΑ ΜΑΡΙΑ 24410-40949) ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ ΤΟΜΑΤΑΣ
ΡΕΚΑΝΤΑ Α.Β.Ε.( ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - 2410555949) ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ LOGISTICS
ΡΟΛΛΟΧΑΡΤΙΚΗ Α.Ε. (Γ. ΖΑΜΠΑΚΑΣ 2410 -541480) ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΧΑΡΤΟΥ
ΡΟΥΣΤΑΣ-ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.Ε. ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ( ΡΟΥΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - 2431063130) ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ & ΣΙΑ Ο.Ε. (ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - 2432024466) ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΗ ΜΟΝΑΔΑ 5*****ΑΣΤΕΡΩΝ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΦΩΤΟΒΟΛΤΑΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ
ΣΕΚΟ ΔΡΑΜΑΣ (Παπαδόπουλος Θ. 25210 67381) ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΟΜΑΤΟΠΟΛΤΟΥ
ΣΙΔΗΡΟΜΠΕΤΟΝ Α.Ε.(ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΕΓΓΟΣ - 2237025927) ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΕΤΟΙΜΟΥ ΣΚΥΡΟΔΕΜΑΤΟΣ
ΣΙΟΥΡΑΣ ΑΓΒΕ (ΣΙΟΥΡΑΣ 24280-92255) ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΕΛΑΙΩΝ
ΣΚΑΡΠΟΣ ΜΠΟΥΤΛΑΣ Ο.Ε.(ΜΠΟΥΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - 6946126045) ΨΥΓΕΙΑ - ΣΥΣΚΕΥΑΣΤΗΡΙΑ
ΣΚΟΥΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ(24310-77000) ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΝΩΠΩΝ ΕΙΔΩΝ ΑΡΤΟΠΟΙΙΑΣ
ΣΟΜ ΑΕΒΕ (ΖΑΡΚΑΔΑΣ 24210 - 69815) ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ
ΣΟΥΛΑΚΟΥΔΗ Α.Ε.( ΣΟΥΛΑΚΟΥΔΗ ΑΝΝΑ - 2421035536) ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΗ ΜΟΝΑΔΑ 3***ΑΣΤΕΡΩΝ
ΣΟΥΡΛΑΣ ΑΘ. - ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΣΤ. κ ΣΙΑ Ο.Ε. ( ΣΟΥΡΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - 2491024445) ΑΓΡΟΕΦΟΔΙΑ - LOGISTICS
Σ. ΚΟΥΤΑΛΟΥ-Χ. ΚΟΥΤΑΛΟΥ Ο.Ε.( ΚΟΥΤΑΛΟΥ ΣΟΦΙΑ - 24920239004) ΜΟΝΑΔΑ ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ - ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ ΦΡΟΥΤΩΝ
ΣΤ. ΛΥΤΡΑΣ & ΥΙΟΙ ΟΕ ΜΟΝΑΔΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ
ΣΤΑΘΗΣ RECYCLING(ΣΤΑΘΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ - 6948520669) ΜΟΝΑΔΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ
ΣΤΑΙΚΟΣ ΑΘ. - ΣΠ. ΨΥΡΡΑΣ ΟΕ (24920 31944) ΜΟΝΑΔΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΣΑΛΑΤΩΝ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ Γ. ΣΤΑΤΗΡΗΣ(2410-555870) ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ
ΣΤΑΧΤΙΑΡΗΣ ΕΠΕ (ΟΘ. ΣΤΑΧΤΙΑΡΗΣ 210-8983517) ΤΥΡΟΚΟΜΕΙΟ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ (24320-25117) ΜΟΝΑΔΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΡΕΑΤΟΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗ Θ. (ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24410- 36377) ΑΓΕΛΑΔΟΤΡΟΦΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
ΣΤΡΑΒΟΚΩΣΤΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ( 24270-21998) ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΑ
ΣΦΑΓΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ) ΣΦΑΓΕΙΟ
ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Ε.Π.Ε.( ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ - 2441020265) ΜΟΝΑΔΑ ΜΕΤΑΛΛΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ
ΤΟΜΑΤΟΓΝΩΣΗ ΑΕ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΟΜΑΤΟΠΟΛΤΟΥ
ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε.( ΤΣΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - 2431073134) ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ Ι.Χ. ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
ΤΡΟΥΛΙΑΡΗΣ Γ. & ΣΙΑ ΟΕ (ΤΡΟΥΛΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - 25930-51958) ΤΥΡΟΚΟΜΕΙΟ
ΤΣΑΡ ΑΕ (Τσαρίδης Νίκος 23820 82452) ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΟΜΑΤΟΠΟΛΤΟΥ
ΤΣΕΡΕΠΑ ΑΦΟΙ ΑΕΒΕ (Τσερέπας 2410 - 661185) ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ
ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ & ΣΙΑ Ο.Ε.( ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 2410781225) ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΕΙΔΩΝ ΑΡΤΟΠΟΙΙΑΣ ΚΑΙ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ
ΤΣΙΛΙΛΗΣ ΑΕ (Τσιλιλής Κ. 24310 85885) ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΠΟΤΩΝ
ΤΣΙΝΑΣ ΑΕ ((24320)72083-6) ΕΜΠΟΡΙΑ ΟΙΝΩΝ - ΠΟΤΩΝ
ΤΥΡΑΣ Α.Ε. (ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΔΗΜ. 24310-61222) ΓΑΛΑΚΤΟΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ
ΤΥΡΟΔΗΜΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ(697845626) ΨΗΤΟΠΩΛΕΙΟ - ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ
ΥΔΡΟΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΑΕ (Θεοχάρης Μ. 24450 43431) ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ
ΥΙΟΙ ΣΤΑΜΟΥ Ο.Ε. (ΣΤΑΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 24210 - 45043) ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΣΦΟΛΙΑΤΑΣ
Υπεραστικό ΚΤΕΛ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ (ΤΕΧΝΟΠΟΥΛΟΣ 24210 - 24375) ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ
ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΟ ΚΤΕΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ (ΑΘ. ΠΕΣΛΗΣ 24310 - 73133) ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ
ΦΑΣΟΥΛΑΣ - ΝΤΟΥΦΑΣ Ο.Ε. (ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΑΣΟΥΛΑΣ - 2433032300) ΣΦΑΓΕΙΟ
ΦΟΥΝΤ ΤΕΚ ΑΕ (Χατζής 24310 61222) ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ
ΦΩΤΗΣ ΠΛΙΤΣΗΣ - ΣΟΦΙΑ ΡΕΤΣΙΑΝΗ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΩΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ
ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ & ΣΙΑ Ο.Ε.( ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - 2410552663) ΜΟΝΑΔΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΩΝ ΠΙΝΑΚΩΝ
ΧΑΤΖΗΓΑΚΗΣ ΤΕΧΝΙΚΗ Α.Β.Ε.Τ.Ε.(ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΤΖΗΓΑΚΗΣ - 2431024930) ΑΣΦΑΛΤΙΚΑ ΕΡΓΑ
Χ. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ & ΣΙΑ Ο.Ε.( ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ - 2432077221) ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΟΤΑΣ & ΣΙΑ Ο.Ε.( ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΟΤΑΣ - 2410851525) ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΠΩΛΗΣΗ ΑΓΕΛΑΔΙΝΟΥ ΓΙΑΟΥΡΤΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ( 24930- 96314) ΧΟΝΔΡΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΕΙΔΩΝ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ & ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
ΧΩΤΟΣ Γ. & ΥΙΟΙ Ο.Ε. (ΧΩΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2410 - 941549) ΤΥΡΟΚΟΜΕΙΟ
ΨΥΓΕΙΑ ΑΓΙΑΣ Α.Ε. (ΦΛΟΥΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 24940 - 23600) ΨΥΓΕΙΑ ΣΥΣΚΕΥΑΣΤΗΡΙΑ
ΨΥΓΕΙΑ ΑΛΠΕΙΣ ΛΑΜΠΡΟΥΛΗ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΕ ( ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 2410571701) ΨΥΓΕΙΑ ΣΥΣΚΕΥΑΣΤΗΡΙΑ
ΨΥΓΕΙΑ ΚΙΣΣΑΒΟΣ (ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ Γ. 24940 - 22667) ΨΥΓΕΙΑ ΣΥΣΚΕΥΑΣΤΗΡΙΑ